Kariéra

Pracovní příležitosti

Chceš rozvíjet své znalosti a dovednosti? Chceš mít prostor pro svůj názor? Chceš pracovat mezi přáteli? Staň se jedním z nás!

Volná pracovní místa:

Grafika Rozšiřujeme tým a rádi navážeme intenzivní spolupráci s šikovným grafikem. Náplň práce: DTP grafika, tvorba CI, reklamní tiskoviny a katalogy, webová grafika. Odkaz na svoje portfolio a životopis pošli na creative@entita.cz. Hledáme i externí spolupracovníky, kteří by chtěli dělat pro zajímavé klienty za super podmínek.

Pokud aktuálně nemáme volnou žádnou pracovní pozici a máš zájem o spolupráci, pošli svůj životopis a motivační dopis na consulting@entita.cz.

Budeme Tě kontaktovat ohledně pracovních příležitostí do budoucna. V případě dohody o registraci v personální databázi budeme žádat souhlas s uložením Tvých osobních dat v souladu se zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
Casting

Aktuálně přijímáme pouze nové hostesky/promotéry. Příjem nových tváří pro modeling je dočasně pozastaven. Pokud máš zájem pracovat v hostessingu, pošli své foto a základní informace o sobě na info@entita.cz
Pravidla spolupráce pro externisty

Obecná pravidla brigádníka
Hostesky, modelky a modelové

V Entity realizujeme formou fullservisu dílčí i kompletní marketingové aktivity a reklamní kampaně. Specializujeme se na marketingovou komunikaci, on-line marketing, grafický design, internet-marketing a webdesign, tvorbu image-filmů a natáčení videa

PŘEJÍT NA HOMEPAGE

Informace pro modelky

30.5.2016

Obsazujeme hostesky na akci ve Velkých Karlovicích (Beskydy) od 2. 6. do 3. 6. 2016. Jedná se o firemní akci našeho klienta. Ve 12:00 začne fotbalový turnaj na hřišti v Rožnově pod Radhoštěm. Konec turnaje bude cca 19:00, poté se přesuneme do Velkých Karlovic do hotelu Galik, kde se bude konat společenský večer. Náplní vaší práce bude: zapisování výsledků, podávání míčů, předání cen oceněným hráčům a týmům po finálovém zápase. Následně se přesuneme do hotelu, kde bude zajištěno ubytování a je zapotřebí se aktivně účastnit večera (neformální komunikace s návštěvníky, hraní bowlingu, dolévání slivovice...) Ubytování je zajištěno. Odjezd z Brna 2. 6. v cca 8:30 hodin, návrat 3. 6. kolem poledne. Oficiální prac. doba 12:00-02:00. Doprava společně mikrobusem. Honorář 1500,- Kč. Zájemkyně, přihlaste se na nina@entita.cz. Děkuji. Nina

24.5.2016

Výběr hostesek na páteční akci byl ukončen. Vybrané byly kontaktovány. Děkuji

24.5.2016

Obsazujeme hostesky na tento pátek 27.5. v Olomouci. Pracovní doba od 19:00 do cca 24:00 (na místě v 18:00). Odjezd z Brna cca 16:30.Honorář: 150 Kč/hod.Náplň práce: vítání hostů, starost o občerstvení. Dejte prosím vědět, zda máte k dispozici auto. Zájemkyně hlaste se na nina@entita.cz. Děkuji. Nina

20.5.2016

Výběr hostesek na akci 2.6.2016 - Pelhřimovsko. resort sv. Kateřina, byl ukončen.Děkuji. Eliška

10.5.2016

Obsazujeme hostesky na Dětský den v Olympii Brno dne 28.5. Časové rozmezí 12 - 19 hod. Náplň práce: asistence u dětských stanovišť, výpomoc produkci, registrace dětí apod. V případě zájmu prosím pište na nina@entita.cz. Děkuji. Nina

4.4.2016

Výběr hostesek na promo Desperados v Brně byl ukončen. Vybrané byly kontaktovány. S ostatními počítáme jako s náhradnicemi. Děkuji. Nina

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

news KAPITOL

Naše nová marketingová kampaň začala pěkně svižně. Přeletěla přes online weby televize Prima, Facebook, Evropu 2, Frekvenci 1, Impuls, Free, a Kiss. Všechny tyto cesty vedou na webový odkaz zbavsesefa.cz kde se soutěží o flyboardový úlet.
news FORD - HOLOGRAFICKá SHOW - NOVé MODELY 2015

V podání holografické projekce si nové Mondeo i Focus uštědřili grandiózní vstup na český trh. Dělat takové eventy je zkrátka radost:)
news BESIP DĚLÁŠ TO TAKY 2015

Ministerstvo dopravy spouští informační kampaň s názvem "DĚLÁŠ TO TAKY". Spoty upozorňují zejména na to, že děti opakují chyby svých rodičů.

Klipů je celkem 8 a vzájemně na sebe navazují...
news MAGIC MOMENTS AGENCY

Podívejte se na doslova magické projekty...
news OLYMPIA - STYLE DAYS

Akvizice fanoušků obchodního centra Olympia Brno
Spojené s informační kampaní na stylistickou akci Style Days

news PRIMA STYLE

Netradiční šíření na základě aplikace s vysokou viralitou,
zásah více jak 1,1 mio uživatelu, zvýšení povědomí o pořadu TV Prima a portálu u cílové skupiny 15+
získání více jak 90 tis. fanoušku / týden aktivity

Zobrazit reference

Reklamní agentura Entity production. Kontakty

V Entity realizujeme formou fullservisu dílčí i kompletní marketingové aktivity a reklamní kampaně.

Specializujeme se na marketingovou komunikaci, on-line marketing, grafický design, internet-marketing a webdesign, tvorbu image-filmů a natáčení videa. Organizujeme a produkujeme společenské a firemní akce. Z vlastních zdrojů zajišťujeme modelky a hostesky.
Zaměřujeme se také na firemní vzdělávání - vzdělávací kurzy, tréninky, teambuildingy aj.

Naší filozofií je souhra – porozumění. Snažíme se porozumět potřebám zadavatele, službě, výrobku, stejně jako marketingu a jeho jednotlivým odvětvím v oblasti reklamní komunikace. Můžeme tak aplikovat v praxi osvědčené postupy, uplatnit znalosti a zkušenosti s přiměřenou dávkou invence a kreativity.

A konečně – práce nás především baví!

Kde nás najdete?

Entity production s.r.o.
Zahájeno insolvenční řízení na návrh dlužníka v konkursu


IČ: 60721740
DIČ: CZ60721740

Ozvěte se nám Kompletní kontakty
© 2013 Entity production s.r.o.