Kariéra

Pracovní příležitosti

Chceš rozvíjet své znalosti a dovednosti? Chceš mít prostor pro svůj názor? Chceš pracovat mezi přáteli? Staň se jedním z nás!

Volná pracovní místa:

Grafika Rozšiřujeme tým a rádi navážeme intenzivní spolupráci s šikovným grafikem. Náplň práce: DTP grafika, tvorba CI, reklamní tiskoviny a katalogy, webová grafika. Odkaz na svoje portfolio a životopis pošli na creative@entita.cz. Hledáme i externí spolupracovníky, kteří by chtěli dělat pro zajímavé klienty za super podmínek.

Pokud aktuálně nemáme volnou žádnou pracovní pozici a máš zájem o spolupráci, pošli svůj životopis a motivační dopis na consulting@entita.cz.

Budeme Tě kontaktovat ohledně pracovních příležitostí do budoucna. V případě dohody o registraci v personální databázi budeme žádat souhlas s uložením Tvých osobních dat v souladu se zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
Casting

Aktuálně přijímáme pouze nové hostesky/promotéry. Příjem nových tváří pro modeling je dočasně pozastaven. Pokud máš zájem pracovat v hostessingu, pošli své foto a základní informace o sobě na info@entita.cz
Pravidla spolupráce pro externisty

Obecná pravidla brigádníka
Hostesky, modelky a modelové

V Entity realizujeme formou fullservisu dílčí i kompletní marketingové aktivity a reklamní kampaně. Specializujeme se na marketingovou komunikaci, on-line marketing, grafický design, internet-marketing a webdesign, tvorbu image-filmů a natáčení videa

PŘEJÍT NA HOMEPAGE

Informace pro modelky

15.9.2016

Hledáme krásné a komunikativní hostesky na Hrnem brnem se Starobrnem dne 15.10.2016. Náplní práce : focení ve fotokoutku s maketami, pomoc při produkci atd. Kde: v 6 klubech: http://www.hrnembrnem.com/ Oblečení: Zelené flitrované šaty, silonky, černé lodičky Odměna: 150 Kč/hod Pracovní doba: záleží na klubu cca od 18:30 do 24:00 Zájemkyně hlaste se na eliska@entita.cz Děkuji.

15.9.2016

Hledáme krásné a komunikativní hostesky na Hrnem brnem se Starobrnem dne 15.10.2016. Náplní práce : focení ve fotokoutku s maketami, pomoc při produkci atd. Kde: v 6 klubech: http://www.hrnembrnem.com/ Oblečení: Zelené flitrované šaty, silonky, černé lodičky Odměna: 150 Kč/hod Pracovní doba: záleží na klubu cca od 18:30 do 24:00 Zájemkyně hlaste se na eliska@entita.cz Děkuji.

15.9.2016

Hledáme hostesky na 24.9. 2016 na akci v Černé Hoře. Odvoz bude zajištěn z Brna a zpět. Náplň práce: asistence a focení u fotokoutku. Pracovní doba: 13:00 – 21:00 Odměna: 1000 Kč/akce Zájemkyně hlaste se na eliska@entita.cz Děkuji. Eliška

13.9.2016

hledáme 6 krásných a komunikativních hostesek 23.9.2016 na firemní večírek našeho významného klienta, který se bude konat v Pekle Čertovina (http://www.peklocertovina.cz/). Náplní práce: guest list, asistence u stanovišť, asistence produkci, organizace Oblečení: kostým čerta, balerínky Pracovní doba : 13:00 - cca do 24:00. Následný odjezd na hotel nebo do Brna. Dvě hostesky zůstávají na asistenci při odjezdu (24.9. v dopoledních hodinách). Odjezd bude zajištěn z Brna, napište zda máte možnost auta. Odjezd: v dopoledních hodinách Odměna za 23.9.2016 : 1500 Kč/akce plus 5 Kč/km pro řidiče a odměna (další hodina na víc...110 Kč/hod) Odměna 23. - 24.9.2016 : 2000 Kč/akce plus 5 Kč/km pro řidiče a odměna zájemkyně hlaste se na eliska@entita.cz Děkuji

16.7. 2016

Obsazujeme hostesky na akci v Brně - Den otevřených dveří Starobrna dne 3.9. od 12:00 do cca 22:00. Honorář 150 Kč. Náplň práce: asistence u soutěží,roznos piva, asistence produkci Zájemkyně, prosím piště na nina@entita. cz. Vybrané budu do 22.8. informovat. Děkuji. Nina

14.7.2016

Hledáme hostesky na 15.7.2016 od 18:00 - 22:00 na brněnskou přehradu- Prigl open air, Náplň práce: focení se maketami, focení polaroidem Odměna: 500 Kč/akce Oblečení: své rifle, pohodlnou obuv, triko, kšiltovka a případně bunda Starobrno Zájemkyně hlaste se na mail: Eliska@entita.cz. Vybraným se ozvu do dnešního večera, E.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

news KAPITOL

Naše nová marketingová kampaň začala pěkně svižně. Přeletěla přes online weby televize Prima, Facebook, Evropu 2, Frekvenci 1, Impuls, Free, a Kiss. Všechny tyto cesty vedou na webový odkaz zbavsesefa.cz kde se soutěží o flyboardový úlet.
news FORD - HOLOGRAFICKá SHOW - NOVé MODELY 2015

V podání holografické projekce si nové Mondeo i Focus uštědřili grandiózní vstup na český trh. Dělat takové eventy je zkrátka radost:)
news BESIP DĚLÁŠ TO TAKY 2015

Ministerstvo dopravy spouští informační kampaň s názvem "DĚLÁŠ TO TAKY". Spoty upozorňují zejména na to, že děti opakují chyby svých rodičů.

Klipů je celkem 8 a vzájemně na sebe navazují...
news MAGIC MOMENTS AGENCY

Podívejte se na doslova magické projekty...
news OLYMPIA - STYLE DAYS

Akvizice fanoušků obchodního centra Olympia Brno
Spojené s informační kampaní na stylistickou akci Style Days

news PRIMA STYLE

Netradiční šíření na základě aplikace s vysokou viralitou,
zásah více jak 1,1 mio uživatelu, zvýšení povědomí o pořadu TV Prima a portálu u cílové skupiny 15+
získání více jak 90 tis. fanoušku / týden aktivity

Zobrazit reference

Reklamní agentura Entity production. Kontakty

V Entity realizujeme formou fullservisu dílčí i kompletní marketingové aktivity a reklamní kampaně.

Specializujeme se na marketingovou komunikaci, on-line marketing, grafický design, internet-marketing a webdesign, tvorbu image-filmů a natáčení videa. Organizujeme a produkujeme společenské a firemní akce. Z vlastních zdrojů zajišťujeme modelky a hostesky.
Zaměřujeme se také na firemní vzdělávání - vzdělávací kurzy, tréninky, teambuildingy aj.

Naší filozofií je souhra – porozumění. Snažíme se porozumět potřebám zadavatele, službě, výrobku, stejně jako marketingu a jeho jednotlivým odvětvím v oblasti reklamní komunikace. Můžeme tak aplikovat v praxi osvědčené postupy, uplatnit znalosti a zkušenosti s přiměřenou dávkou invence a kreativity.

A konečně – práce nás především baví!

Kde nás najdete?

Entity production s.r.o.
Zahájeno insolvenční řízení na návrh dlužníka v konkursu


IČ: 60721740
DIČ: CZ60721740

Ozvěte se nám Kompletní kontakty
© 2013 Entity production s.r.o.